Interaktívne tabule pre školy a firmy

Interaktívne tabule


Multidotykové keramické tabule

Multidotyková interaktívna tabuľa reaguje na dotyk prstom, fixkou, alebo špeciálnym perom, pričom rozlišuje až dotyk desiatich prstov súčasne.
Po oboch bokoch tabule sú rýchle tlačidlá so základnými funkciami pre prácu s tabuľou. Podstatou funkčnosti tabule je špeciálna infračervená dotyková technológia, ktorá ani pri poškrabaní povrchu tabule nestratí svoju funkčnosť.

Súčasťou interaktívnej tabule je nový moderný a inšpiratívny softvér, s množstvom funkcií pre pútavú a kreatívnu výučbu.
Softvér je rozdelený do kategórii, použiteľný na akýkoľvek vyučovací predmet. Prednosťou je vysoká podpora spolupráce s internetom, možnosť simulácie fyzikálnych či chemických experimentov, možnosť importovať súbory v programoch Word, PowerPoint, Excel, PDF a priamo s nimi pracovať v interaktívnom režime. Umožňuje nahrávanie celého priebehu práce na interaktívnej tabuli – a spätné prehrávanie tvorby poznámok.
Pri práci s tabuľou je vhodné používať akékoľvek interaktívne programy (výukové dvd, interaktívne hry, atď), nakoľko je tabuľa dotykovým monitorom počítača. Tabuľa je vhodná aj pre materské školy, keďže umožňuje prácu viacerými prstami - malé deti v MŠ nemajú návyk na uchop pera. Navyše certifikovaný keramický povrch je veľmi trvácny a vydrží aj hrubšie zaobchádzanie.

Súčasťou kompletu je aj projektor, ktorý poskytuje obraz s uhlopriečkou 100 palcov pri projekčnej vzdialenosti len 1,3 metra. S jasom 3200 ANSI lumenov a kontrastným pomerom 15 000:1 poskytuje dokonalé zobrazenie obrazu.
Interaktívna tabuľa


K interaktívnym tabuľám poskytujeme profesionálnu montáž, inštaláciu, konfiguráciu a zaškolenie obsluhy. Komplet obsahuje všetky potrebné komponenty pre plnú funkčnosť systému. Je možné využiť aj existujúci počítač alebo notebook. Interaktívne tabule sú zároveň súčasťou vybavenia interaktívnych učební a jazykových laboratórií.